Ogłoszenia duszpasterskie. Na – Uroczystość Chrystusa Króla 21 – XI – 2021
20 lis 2021
  1. Dziś uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Liturgia dnia dzisiejszego przypomina nam o przynależności do Chrystusa, który przez wsoją Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie uczynił nas dziećmi jednego Ojca, a jednocześnie swoim Królestwem.

  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy; w poniedziałek św. Cecylii patronki muzyki kościelnej. Z tej okazji naszemu organiście pani Henrykowi życzymy Bożego błogosławieństwa, wytrwałości w posłudze i ….

  3. Ponieważ następna niedziela jest już pierwszą niedzielą Adwentu, powoli będziemy się przygotowywać do nabożeństw okresowych, czyli rorat i adwentowego dnia skupienia.

  4. W czwartek 25 listopada zapraszamy członków rady parafialnej na Mszę świętą o godzinie 17:00, będziemy się modlić za zmarłych z rady parafialnej, a po eucharystii spotkanie w klasztornym refektarzu.

  5. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Jana Pietrkiewicz, Barbarę Domoracką i Bożenę Bojarską. „ Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….”.

  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone produkty żywnościowe do kuchni klasztornej, oraz anonimowemu darczyńcy za ofiarę 500 zł. Na kościół i klasztor.